RealiCom

RealiCom, s.r.o., Matejkova 6,  841 05  Bratislava
  +421 948 429 494,   realicom@realicom.sk

Povedali o nás

Po smrti manžela som musela kúpiť 1 izbový byt a  predať všetok náš majetok. Oslovila som viaceré realitky a chodila s nimi na obhliadky. Víťazom medzi všetkými realitkami sa stala spoločnosť RealiCom, s.r.o.. Nie každý maklér bol  ochotný urobiť aj niečo navyše keď som to potrebovala. Bola som milo prekvapená ochotou a odbornosťou poradiť, aj milým slovom. Ďakujem aj za pomoc pri sťahovaní a zariaďovaní môjho nového bytu. Dodnes pani Darinku Basile, realitnú maklérku odporúčam mojím známym. Je to veľmi dobrý pocit keď stretnete niekoho kto Vám pomáha. Kontaktujeme sa dodnes. Ďakujem Vám pani Darinka.

Agi Venglárová, Bratislava


Pri hľadaní bytu v Bratislave sme s dcérkou chodili po obhliadkach s rôznymi realitkami, ktoré nemali konca kraja. Pri obhliadke garsónky sme sa stretli s maklérkou ktorá nás prekvapila. Pri dosť vysokých cenách v Bratislave sme boli sklamaní, lebo sme sa nevedeli dostať do finančného balíka, ktorý mala naša rodina. Pri slovách pani Darinky „Počkajte pár dní, ja Vám nájdem lacný byt“. Aj sa stalo. O pár dní sme mali telefón, prídite na obhliadku. Veľmi sme sa potešili, 1 izbový byt v pôvodnom stave sme kúpili a dokonca máme z jednoizbového bytu pekný dvojizbový. Ďakujeme a odporúčame každému.

Mária Gajdošová, Čeľadice

Som maximálne spokojná s Vašou realitnou kanceláriou RealiCom, s.r.o.. Stretla som sa pri kúpe bytu v Nitre s vysokou profesionalitou a príjemným prístupom ku klientovi. Obzvlášť ďakujem realitnej maklérke Darinke Basile za sprostredkovanie a vybavenie všetkých záležitostí ohľadom kúpy nášho bytu. Každému doporučejem využiť ich služby.

Miluša Kaplíková, Šrobárová

Ďakujem za pomoc pri riešení s vysťahovaním sa nájomníkov – neplatičov z nášho bytu v Bratislave Karlovej Vsi. Ani sme nevedeli, že máme susedu realitnú maklérku. Dodnes sa stará o náš byt. Dnes máme v byte spoľahlivých a slušných  nájomníkov, ktorých nám našla a stará sa nám o všetky opravy v byte.

Andrea Neuwirthová, Topoľčany